Зимове миття

11 Лютого 2022

Чи стикалися Ви з тим, що в зимовий час після звичайного миття кузова автомобіль справляє враження «недомытого» або помитого не так якісно, ​​як зазвичай? Чи помічали Ви на автомобілі ніби розлучення, що ніби залишилися? А при торканні на дотик відчувалися «шорсткості» кузова? При цьому Вам, напевно, говорили, що все це потрібно видаляти знежиренням, а це ще й витрати! Нічого, крім роздратування, додаткове витрачання грошей викликати не може, тим більше, що зазвичай в іншу пору року таких проблем не виникало. Де ж знайти істину, і чи правий менеджер, що пропонує витратити додаткову кількість грошей для ідеального результату та чистоти Вашого автомобіля?

Виявляється, не завжди однаково якісний результат миття можна отримати стандартними засобами. Тут значення має сезонний фактор, і зима диктує свої правила, у тому числі для миття. Саме взимку кузов автомобіля зазнає серйозної атаки снігу, солей з доріг, вихлопних газів, все це, змішуючись, утворює плівку на лакофарбовому покритті автомобіля. На професійному жаргоні це називають «дорожнім нальотом». Іншими словами, дорожній наліт – це невидалений стандартними синтетичними миючими засобами оксидований шар і бруд у вигляді суміші масел, солей, бітуму, мазуту, смол. Цей шар лежить на поверхні кузова автомобіля плівкою і надає характерної матовості та шорсткості поверхні. Він видно неозброєним оком і викликає, як правило, почуття незадоволеності якістю миття. Але ще небезпечніше промеси, які відбуваються в ході реакції цієї плівки з верхнім шаром лакофарбового покриття: фарба шар за шаром поступово руйнується.

В ідеальному випадку, Ви вже подбали про захист свого автомобіля, зробивши тефлонове полірування, яке в зимовий час приймає удар на себе. Тефлон на кшталт невидимого «панцира» ефективно захищає лакофарбове покриття від шкідливих зовнішніх впливів. І дорожній наліт, хоч і утворюється, але вже не на фарбі, але в захисному шарі. При цьому лакофарбове покриття не пошкоджується, а сам наліт видаляється з меншим зусиллям, найчастіше на вході стандарт співання мийки.

Якщо ж тефлонова обробка не була зроблена або термін тефлонового захисту вже підійшов до кінця, для видалення дорожнього нальоту потрібно вдатися до технології «знежирення». Вона полягає у застосуванні спеціальних розчиняючих цей наліт складів. Це найпростіший і найдоступніший спосіб забезпечення бажаної якості миття. Фахівці рекомендують взимку очищати кузов від дорожнього нальоту саме знежиренням щонайменше 1 раз на місяць. Блиск і колір Вашого автомобіля не буде захований під нальотом, і зовнішній вигляд машини після такого миття значно виграє. Слід пам’ятати, що при звичайній мийці дорожній наліт не прибрати, тому що для його видалення необхідна сильна механічна дія, що може призвести до пошкодження лакофарбового покриття.

У нашій компанії видалення дорожнього нальоту відбувається лише після початкової обливи та миття кузова, наприклад, активною піною. Таким чином, необхідність знежирення буде виявлена ​​залежно від стану автомобіля. Ви можете спочатку замовити звичайне миття, після чого тільки у разі потреби адміністратор Вам запропонує зробити обробку знежиренням.

Якщо Ви по-справжньому дбаєте про свій автомобіль, ідеально в зимовий час мити автомобіль частіше, ніж в інші пори року. кузова та надаючи ефекту блиску.

Якщо ж Ви користуєтеся автоматичним миттям, взимку рекомендуємо Вам мити машину не рідше 1 разу на тиждень, при цьому вибирайте програми з двоступінчастою обробкою кузова: спочатку активною піною, потім автомобільним шампунем з м’якими щітками. І не нехтуйте обробкою кузова захисною поліроллю – гарячим воском.

На що ще слід звертати увагу під час миття в зимовий час? Рекомендуємо Вам періодично проводити обробку зовнішніх пластикових елементів спеціальним складом для пластику. Крім очищення пластикових поверхонь, ці склади захищають пластик від шкідливого впливу зовнішніх агресорів. Незахищений пластик має властивість каламутніти, втрачати початковий колір, розтріскуватися.

Що ж до гумових покришок, саме на них припадає основний удар зимового сольового дорожнього середовища. При нестачі догляду зовнішній вигляд нових коліс втрачається за сезон. Засіб для гуми очищає, захищає та доглядає автошини. Проникаючи в поверхню шин, запобігає розтріскуванню та помутнінню кольору. Чорнення гуми додасть довготривалий ефект мокрих блискучих шин.

У зимовий час неможливо обійтися без обробки дверних замків маслом для замків, яке змащує замки та захищає від корозії та замерзання. Ну а хто стикався з примерзанням дверей до гумок ущільнювачів не стане нехтувати обробкою силіконовим мастилом ущільнювачів всіх дверей і багажника. Силікон відновлює гумові елементи та оберігає їх від примерзання до кузова.

Ну і, звичайно ж, хітом зимового сезону, як і раніше, залишаються вологовбируючі килимки «ВАУ». Вони незамінні при експлуатації автомобіля в умовах тривалої зими та підвищеної вологості та призначені для захисту днища кузова автомобіля. Килимки вбирають вологу, яка утворюється під час танення снігу. Це забезпечує захист від корозії підлоги салону, а також комфортність експлуатації автомобіля, адже Ваші взуття та одяг більше не намокатимуть у «калюжах» на підлозі машини.

03 Вересня 2022

Полірування та відновлення фар

Фари автомобіля, поряд з переднім бампером і лобовим склом, є найуразливішим місцем для піску, гравію, ...
01 Вересня 2022

Відновлення фар

За довгий час експлуатації приходить у непридатність покриття на відбивачах, каламутніє і вигоряє скло зсередини, ...
29 Серпня 2022

Захисне полірування кузова авто

Чи потрібне полірування лкп новому автомобілю? Справді, ну хто замислюється про цю послугу одразу після ...
27 Серпня 2022

Відновлювальне полірування авто в Києві

Автомобілі, що вже відслужили господарям n-е кількість часу, вимагають особливої ​​уваги та догляду. Процес збільшення ...
25 Серпня 2022

Полірування кузова автомобіля в нашому детейлінг-центрі

Полірування кузова автомобіля в нашому детейлінг-центрі це: Завжди хочеться бачити автомобіль у стані "як з ...
23 Серпня 2022

Детейлінг переваги перед звичайним чищенням

Загальновідомо, що порядок та чистота всередині салону – це умова, яка поряд з іншими факторами ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *