Останнім часом процедура захисту рідким склом після полірування авто стає все більш затребуваною послугою, яку надають багато сервісних центрів. Причина її популярності полягає в тому, що це покриття здатне досить надійно захистити лакофарбовий шар кузова від негативної дії пилу, бруду, агресивних хімічних речовин, дрібних механічних пошкоджень.
В принципі, сама назва «рідке скло» дещо некоректна, оскільки скла як такого у його складі немає, а основними компонентами є калієві та натрієві силікати, а також спеціальні присадки. Таким чином, з хімічної точки зору, воно набагато ближче до звичайного силікатного клею.
Технологія захисту рідким склом поверхонь кузовів автомобілів з’явилася нещодавно, трохи більше 10 років тому. Розробили її японці, і досі компанії-виробники випускають найкращий поліроль цього типу. «Скляний» шар, який утворюють ці засоби, не тільки захищають фарбу, але й надають машині блиску, завдяки якому вона завжди має чудовий зовнішній вигляд.
Як роблять полірування рідким склом?
Багато автомобілістів, задумавши відполірувати свою машину за допомогою цього сучасного засобу, вважають за краще робити це самостійно. У продажу зараз є чимало різновидів рідкого скла, причому ціна флакона в 50-80 мл, вміст якого цілком вистачає для того, щоб повністю обробити кузов легкової машини, відносно невисока.
Така процедура, як полірування рідким склом своїми руками не становить особливої складності, але вимагає великої акуратності, ретельності та певних умов. Виробляти її слід у приміщенні, де:
Є гарна вентиляція;
Забезпечується необхідна температура повітря (від +20 ° С до +23 ° С);
Виключено вплив на кузов автомобіля прямого сонячного проміння.
На першому етапі робіт необхідно підготувати кузов: добре помити, а також знежирити. Потім необхідно відполірувати його за допомогою спеціальних інструментів і паст, так як плівка, яку утворює рідке скло, не може добре замаскувати подряпини.
Нанесення засобу проводиться частинами, тобто спочатку обробляється один його елемент (крило, капот і т.п.), потім другий, і так далі. Потім через 15-20 хвилин на поверхні автомобіля утворюється матова плівка. Після цього потрібно залишити машину на 4-5 годин для того, щоб відбулася полімеризація складу. Після цього потрібно відполірувати поверхню. Вручну якісно зробити це досить складно, і тому краще використовувати електричну шліфувальну машину з хутряною насадкою. Для остаточного “застигання” рідкого скла потрібно близько двох тижнів. Протягом цього часу машину можна мити лише вручну.
Переваги та недоліки полірування рідким склом
Покриття кузова автомобіля рідким склом має чимало переваг. Цей склад добре захищає лакофарбове покриття від різноманітних пошкоджень, має відмінні водовідштовхувальні властивості, досить довговічний (його плівка навіть у непростих російських кліматичних умовах тримається від 9 до 12 місяців). Покриття дуже естетичне та легко оновлюється.
Чому полірування рідким склом слід довіряти професіоналам?
Звичайно, обробити кузов авто рідким склом самостійно цілком можливо, проте все ж таки краще звертатися до професіоналів. Справа в тому, що на сервісних станціях забезпечені всі умови для якісного проведення робіт, та й досвід у цій справі відіграє неабияку роль. Для того, щоб у Києві відполірувати цим складом, звертайтеся до Blesq – ми проведемо всі роботи швидко, акуратно та в будь-який зручний для вас час!
Професійний захист рідким склом після полірування авто ви можете довірити нашим фахівцям! Просто зателефонуйте нам по телефону, вказаному на сайті